• Vitajte na stránkach našej školy !
    • Na našej web stránke si môžete pozrieť základné informácie o škole, školských aktivitách a možnostiach štúdia. Pre informáciu o známkach je nutné prihlásiť sa pod vaším kontom.
          • Prednášky

14. 4. 2024

Naši študenti dnes (10.4.2024) mali jedinečnú príležitosť zažiť ozajstnú vysokoškolskú prednášku, ktorú viedol anglický lektor Joshua M. Hayden, Ed.D. na tému:

Psychology of making better decisions. Súbežne prebiehala aj prednáška s lektorom Ing. M. Opatrným o umelej inteligencii v našich životoch.

• Čo vieš o hviezdach

14. 4. 2024

V astronomickej súťaží "Čo vieš o hviezdach" získal Miroslav Zayonc, študent nášho gymnázia vďaka svojej vášní k vesmíru pekné 2. miesto v okresnom kole a opäť potvrdil svoj talent a vedomosti v astronómii.

Srdečne blahoželáme.

• Stredoškolská odborná činnosť

27. 3. 2024

Študent nášho gymnázia Miro Zayonc postupuje na celoslovenské kolo súťaže SOČ so svojou odbornou prácou z odboru fyzika. Blahoželáme!

Víťazná práca nesie názov:

Tvorba Hertzsprungov-Russelovho diagramu pre otvorenú hviezdokopu Messier 103 a odhad jej veku a vzdialenosti.

Ďakujeme aj všetkým zvyšným siedmim študentom 3.A za reprezentáciu na tejto tradičnej stredoškolskej súťaži.

• Zriaďovateľ DSA

• Spoločnosť Deutsch – Slowakische Akademien, a.s. patrí do portfólia nemeckého Europäische Bildungswerk für Beruf und Gesellschaft  (EBG) so sídlom v Magdeburgu, ktorý v Spolkovej republike Nemecko prevádzkuje 36 škôl a vzdelávacích centier.

• Mesto Sabinov

• Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme. Vaše otázky, návrhy a pripomienky budú doručené riaditeľovi školy.
      komunikujem so serverom, počkajte, prosím

Utorok 16. 4. 2024
    • Počet návštev: 5313024
    • Zvýšenie kvality vzdelávania na SG DSA Sabinov - Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. OPĽZ/282/2019