• Maturitná skúška

• V pondelok 23.5.2022 začína interná časť maturitnej skúšky. Prajeme našim maturantom, aby táto skúška dospelosti bola pre nich úspešným vykročením do ďalšieho života.

Organizácia vyučovia počas maturitnej skúšky.

23.5.2022 a 24.5.2022

1.A,2.A - riaditeľské voľno

3.A - Praktická časť kurzu Základy manažmentu / Závadka nad Hronom

25.5.2022

1.A,2.A - aplikačné cvičenie

3.A - Praktická časť kurzu Základy manažmentu / Závadka nad Hronom

• Prijímacie skúšky - priebežné výsledky

• V sekcii Uchádzač - Výsledky je zverejnené priebežné vyhodnotenie prijímacích skúšok po prvom kole - 2. termín.

Zverejňuje sa iba úspešnosť / neúspešnosť vykonania prijímacej skúšky. V tabuľke NIE JE PORADIE po prvom kole, ale iba informácia či uchádzač zvládol na požadovanej úrovni test zo SJL a MAT.

Vysledok-uspesnost-2022-2T.pdf

• Prijímacie skúšky - prvé kolo - druhý termín

• V pondelok 9.5.2022 sa uskutočnia prijímacie skúšky (prvé kolo - druhý termín)  na štúdium v školskom roku 2022/2023.

Žiak sa dostaví do školy 30 min. pred začiatkom konania prijímacej skúšky.

Prinesie si so sebou: písacie a rysovacie pomôcky a kalkulačku. Na mieste mu bude pridelený kód, pod ktorým vypracuje zadania a získa informácie o svojich výsledkoch.

Skúšky budú mať písomnú formu. Na každý predmet je určený časový limit 60 minút.

Prijímaciu skúšku konajú žiaci v rozsahu učebnej látky základnej školy z predmetov:

Slovenský jazyk a literatúra (SJL) od 8,00 do 9.00,

Matematika (MAT) od 9.30 do 10.30.

Organizácia vyučovania:

1.A,2.A,3.A - vyučovanie podľa riadneho rozvrhu hodín - dištančne