• Florbal - okresné kolo

• Dnes (7.3.2024) naši gymnazisti ukázali svoje pohybové schopnosti a zručnosti na okresnom kole vo florbale, kde obsadili krásne druhé miesto

Srdečne blahoželáme!

• Beseda - ozbrojené sily SR

• Mali sme tú možnosť privítať ozbrojené sily SR na našej škole.Ich prednáška pre gymnazistov bola nielen informatívna, ale aj inšpiratívna. Získali sme pohľad na ich prácu, hodnoty a výzvy, s ktorými sa stretávajú.Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a pomohli nám lepšie porozumieť ich úlohe v našej krajine.

• Burza stredných škôl

• Reportáž z akcie Burza stredných škôl v Sabinove.

Burza stredných škôl v Sabinove nebola len miestom, kde sa prezentovali školy a programy. Stala sa aj platformou pre rozvoj mediálnych zručností a pre aktívne zapojenie sa našich študentov do skutočného novinárskeho prostredia. Máme radosť, že sme svedkami ich rastu a vývoja nielen ako študentov, ale aj ako možno budúcich profesionálov vo svete médií.

• 2% z dane

• Vážení rodičia, kolegovia.

Podporte nás svojimi 2% resp. 3% z daní a spoločne vytvoríme prostredie, kde sa naše deti budú môcť rozvíjať plným tempom.Z 2% z daní kúpime nové učebné pomôcky, športové vybavenie a technologické nástroje pre naše deti.

Tiež ich použijeme na organizovanie zaujímavých podujatí a vzdelávacích workshopov.

Vaša podpora pomôže vytvoriť lepšie možnosti a prostredie pre naše mládežnícke aktivity.

V prílohe je vyhlásenie aj potvrdenie k 2% resp. 3% z daní pre naše OZ Na jednej Vlne.

Potvrdenie nám prosím prineste (my si ho prekopírujeme), alebo pošlite formou foto, tu do Egupage adresované vášmu triednemu učiteľovi.

Ďakujeme ❤

Príloha.

potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_DSA_SB.pdf

Vyhlasenie_2_3percenta_DSA_SB.pdf

• Nový podcast z dielne našich študentov.

• Tentokrát s hosťkou Klárou, ktorá je pandemickým absolventom.

Naše tretiačky Anet a Terka ju vyspovedali o tom, aké to bolo "nematurovať", aké to bolo vstúpiť na zdravotnú vysokú školu počas pandémie.

Zistite, či sa z nej stala teraz zdravotná sestra!

Vážení rodičia,

pozývame Vás na konzultačné rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 28. 11. 2023 (utorok) od 15:30 hod. do 17:00 hod. v budove školy.

TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ !

• Sabinovský ERASMUS

• SABINOVSKÝ ERASMUS

Aj tento rok ponúkame možnosť pre žiakov ZŠ stať sa na jeden deň gymnazistom DSA!

Prvých ,,jednodenných gymnazistov" privítame už zajtra.

Tešíme sa na vás!

• Aktívna škola

• Získali sme štatút AKTÍVNA ŠKOLA

Naša škola je súčasťou siete aktívnych škôl. Ako sme to dokázali?

Kvalifikovaná učiteľka telesnej výchovy

Organizovanie športových súťaží a aktívne zapájanie sa

Žiaci aktívne trávia prestávky ( pingpong, kalčeto, biliard,šípky)

Organizácia kurzov

Umožňujeme dochádzať študentom do školy na bicykli, kolobežke...

Nízky počet študentov oslobodených od TV

Sme hrdí!

• Podcastové štúdio

• Na našom gymnáziu sme otvorili podcastové štúdio!

Je to výnimočné, pretože podporujeme kreativitu a komunikačné zručnosti našich študentov. Veríme v silu inovácií a stále sa snažíme ísť s dobou.

Prvý podcast si budete môcť vypočuť uz čoskoro.

Tešíme sa ako Vám naše podcastové štúdio predvedieme na DOD už 26.10.2023 od 9:00h.