• Podcast

• Predstavte si, že máte k dispozícii nástroj, ktorý vám poskytuje priamy prístup do sveta stredoškolákov a do školského prostredia. Zistíte, čo ich skutočne trápi, s akými problémami sa stretávajú a ako ich riešia. Môžete sa pohodlne a zábavne informovať o aktuálnych témach vo vzdelávaní, počúvať inšpiratívne rozhovory s odborníkmi z rôznych oblastí a ešte sa pritom aj dobre zabaviť.

Kde nás nájdete?

Youtube kanál

Spotify

A práve tu prichádza „Nepoučiteľná učiteľka a jej študenti“. Tento podcast vám umožní pohodlne a zábavne preskúmať svet stredoškolákov, vzdelávania a rôznych povolaní. Humorne a s nadhľadom rozoberá inovatívne témy v školstve, prináša zaujímavé rozhovory s odborníkmi a študenti pod vedením „nepoučiteľnej učiteľky“ vytvárajú vlastné podcasty na témy, čo ich bavia. Takže, chcete pochopiť svet stredoškoláka a zároveň sa dobre zabaviť? Potom je „Nepoučiteľná učiteľka a jej študenti“ práve pre vás!

Predstavujeme sa :)

Podcast 2

Nový podcast z dielne našich študentov.

Podcast 3

Tentokrát s hosťkou Klárou, ktorá je pandemickým absolventom.

Naše tretiačky Anet a Terka ju vyspovedali o tom, aké to bolo "nematurovať", aké to bolo vstúpiť na zdravotnú vysokú školu počas pandémie.

Zistite, či sa z nej stala teraz zdravotná sestra!