• Stáž - základné informácie

Stáž pre študentov Súkromného Gymnázia DSA

Komenského 40, Sabinov

pre školský rok 2023/2024.

3. ročník denné štúdium – povinná 30 hodinová stáž

1. Študenti tretieho ročníka dennej formy z predmetu Občianska náuka - Projektový manažment, vykonávajú povinnú stáž v treťom ročníku počas školského roku v stanovených termínoch Future job week - u.
        1. Študent je povinný dôkladne si naštudovať podmienky odbornej stáže pred jej začatím a pre prípadnú konzultáciu.
        1. Povinnosťou študenta je zodpovedne konať a vykonávať stáž  , ktorú si sám vybral a dodržiavať harmonogram stanovený zamestnávateľom počas 5 dní výkonu stáže.
        1. Povinný rozsah odbornej stáže je min. 30 hodín. (5 dní x 6 hodín)

Splnením všetkých náležitostí získa študent hodnotenie podľa vyplneného formulára.

Odbornú stáž môžu študenti SG DSA SB, vykonávať len počas vyhláseného Future job week-u riaditeľom školy, ktorý je v rámci vyučovania a ktorý sa bude konať v termíne stanovenom školou, najneskôr však do 30.6.2024 Po ukončení stáže, študent potrebné formuláre odovzdáva do vlastných rúk zodpovedným vyučujúcim.

Zodpovední vyučujúci pre konzultovanie a uznávanie odbornej stáže študentovz predmetu

Očianska náuka – Projektový manažment:

• doc.Ing. Ján Dobrovič, PhD.
        • Mgr. Ivana Ličáková, Dis.art.

Odbornú prax je možné konzultovať osobne, alebo formou EduPage.

Základné dokumenty:

Potrebne_nalezitosti.pdf

Potvrdenie_o_absolvovani_staze.pdf

Dennik_z_odbornej_staze.pdf

Celá dokumentácia vo worde - aktualizovaná !!!