• Prečo sa rozhodnúť pre strednú školu pod správou DSA?

Prečo študovať na našej škole?

1.  Praktická stáž u zamestnávateľa v odvetví, ktoré sám chceš. 2.  Akreditovaný kurz základov manažmentu s certifikátom počas štúdia. 3.  Realizácia enviromentálnych projektov. 4.  Mediálna príprava. 5.  DOFE - rozvojový program, talent/ zručnosť, športovať, angažovať sa ako dobrovoľník a na záver zvládnuť dobrodružnú expedíciu s kamarátmi. 6.  Erasmus plus. 7.  IT workshopy. 8.  Podpora SOFT SKILLS u žiaka v rámci vyučovania. 9.  Vysoká úspešnosť prijatia na VŠ. 10. Škola rodinného typu.

Jedným z benefitov pre našich študentov je možnosť získať už počas štúdia perspektívu a presnú predstavu o povolaní, na ktoré sa pripravujú. Našim cieľom je naučiť študentov uvažovať samostatne a logicky, a orientovať sa v živote tak, aby mohli využiť kvalitnú jazykovú prípravu a získané vedomosti a zručnosti pri úspešnom prechode do pracovného života alebo pri pokračovaní v ďalšom štúdiu.

Našimi prioritami pre našich študentov sú najmä:

• Využitie moderných a efektívnych edukačných metód
        • Atraktívne moderné prostredie a profesionálny prístup
        • Bezplatné vzdelávanie
        • Zahraničné výmenné programy
        • Uplatnenie v praxi
        • Interaktívne vybavené učebne
        • Štúdium jazykov
        • Vzdelávanie prispôsobené požiadavkám európskeho trhu práce
        • Spolupráca s firmami a zahraničnými partnermi
        • Rozvíjame samostatnosť, dynamiku a kreativitu študentov  pre uplatnenie sa na trhu práce
        • Účasť v medzinárodných projektoch