V pondelok 24.6.2019 v obradnej sieni MsÚ v Sabinove si vybraní študenti prevzali ocenenie z rúk primátora mesta, Ing. Michala Repaského a vedúcej oddelenia školstva, Ing. Vlasty Znancovej, za celoročné výsledky, ktoré dosiahli v školskom roku 2018/2019.
Za našu školu ocenenie získali Michal Verbovský a Matej Dedina. Zároveň blahoželáme aj našej študentke Lei Viktorovej, ktorá bola ocenená za svoje výsledky v ZUŠ.
Tešíme sa z úspechu našich študentov a ešte raz im, aj všetkým ostatným oceneným, úprimne blahoželáme!
Pozrite si fotoalbum Oceňovanie študentov 2019.