• Športové súťaže

• Šk.rok 2019/2020

Fotogaléria športových súťaží za rok 2019/2020

Cezpoľný beh

Nielen učenie, ale aj šport patrí neodmysliteľne k životu gymnazistu. 30.9.2019 to úspešne ukázali naši chlapci (J.Bujňák, T.Petruška, M.Zboray) aj dievčatá (N.Lukáčová, A.Šašalová,K.Šimčíková), keď získali 2.miesto ako družstvá v okresnom kole v cezpoľnom behu. Blahoželáme všetkým, ale špeciálne Marekovi Zborayovi, k 1.miestu medzi jednotlivcami a k postupu na krajské kolo.

Krajské kolo sa konalo 8.10.2019 v Starej Ľubovni. Marek Zboray tam obsadil výborné 5. miesto. Blahoželáme!

Pozrite si fotoalbum.

Šk.rok 2018/2019

Fotogaléria športových súťaží za rok 2018/2019

M-SR silový trojboj

Dňa 16.02.2019 sa náš šudent Martin Hužvár (ako člen športového klubu KST T+T Sabinov)zúčastnil M-SR v silovom trojboji dorastu a juniorov. Martin Hužvar v kat. do 93 kg získal zlatú medailu výkonmi drep 240 kg, tlak 135 kg a ťah 262,5 kg a v celkovom hodnotení bez rozdielu váhy sa medzi všetkými dorastencami umiestnil na druhom mieste. Martin Hužvar sa zároveň nominoval na ME v silovom trojboji. Blahoželáme!

zdroj: KST T+T Sabinov

Okresné kolo v basketbale - dievčatá

Naše basketbalové družstvo dievčat po zisku prvého miesta v okresnom kole 7.2.2019 postúpilo do krajského kola. Blahoželáme celému tímu - A.Verbovská, A.Kalinayová, S.Adamová, I.Jusková, K.Gajdošová, D.Andraščíková, M.Bojčuková, T.Mullerová

Okresné kolo v bedmintone

Naši študenti už tradične dosahujú výborné výsledky v bedmintone. Potvrdili to aj tento rok na okresnom kole (5.2.2019), kde družstvo dievčat (D.Mindeková,A.Kalinayová) a aj družstvo chlapcov (M.Dujava, R. Šašala) obsadilo prvé miesto. Blahoželáme!

Silový dvojboj

Klub silového trojboja T+T Sabinov v spolupráci s Centrom voľného času – Radosť v Sabinove usporiadal v piatok 7.12.2018 už 8. ročník súťaže Silového dvojboja študentov stredných škôl, na ktorej sa zúčastnili aj naši študenti. Blahoželáme k úspešnej reprezentácii školy.

Martin Hužvár - 1.miesto

Dominik Ďuďak - 3.miesto