• Girl´s Day

• Aj Ty v IT - Girl´s Day

Podujatie sa koná každoročne štvrtý štvrtok štvrtého mesiaca. Tento rok už desiaty krát. Aj naše dievčatá vyrazili na rôzne aktivity, ktorých cieľom je predstaviť svet IT a moderných technológií dievčatám vo veku 15-19 rokov. Svoje brány dievčatám otvorili nielen vysoké školy, ale aj IT firmy, aby im priblížili možnosti štúdia, práce a podnikania v danom sektore. Celé podujatie sa nesie v duchu hesla:,, Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť!“

Podujatie podporila aj prezidentka SR Zuzana Čaputová - Videopozvánka

• Deň Zeme - jarné upratovanie

• Témou pre rok 2023 je tak ako minulý rok – Investuj do našej planéty. My sme si tohtoročné motto trošičku modifikovali: Investuj trošku práce a času do svojho okolia. Preto sme, síce s malým predstihom (20.4.2023), zrealizovali už tradičné upratovanie okolia školy.

Všetkým študentom ďakujeme za ich ochotu pomôcť.

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na konzultačné rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 27. 4. 2023 (štvrtok) od 16:00 hod.  v budove školy.

TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ !