• Jonathan Gresty - Cudzincov kabát

• Dnešné vyučovanie (25.11.2022) obohatila našim gymnazistom veľmi pútavá, vtipná a absolutely fabulous beseda s autorom knihy Cudzincov kabát. Jonathan Gresty nám svojimi výbornými rečníckymi schopnosťami priblížil, aké bolo a je pre Angličana žiť na Slovensku a zamilovať sa doň. Ďakujeme!

• Rušný november ...

• Návšteva divadelného predstavenia Zbabraná hra v Divadle Jonáša Záborského v Prešove (8.11.2022)

Okresné kolo v basketbale - 3.miesto (23.11.2022)

Prvý kurz / spolupráca s VaV (23.11.2022)

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku už pozná svojich víťazov (28.11.2022)

Šachový turnaj družstiev (29.11.2022)

Expert geniality show (29.11.2022)

• Oswiencim - Krakow - Wielička

• Všetci dobre vieme, že stredná škola najviac vyprofiluje naše smerovanie, našich kamarátov a naše názory.

My na našom gymnáziu DSA to vieme, preto sa snažíme našim žiakom ponúknuť obrovské množstvo zážitkov. Či v profesionálnom svete, ako je na našej škole napríklad stáž, alebo školskými výletmi ako bol tento. Cesta Oswiencim - Krakow - Wielička. Dvojdňový poznávací zájazd (17.11 a 18.11.2022) bol plný smiechu, nachodených kilometrov a obrovských emočných zážitkov. Všetci sme si to užili.

Niet nad zážitky, ktoré zostanú na celý život.

• Blahoželáme !

• Blahoželáme našej druháčke Noemi Palfiovej k úspechu v celoslovenskej literárnej súťaži Cena Andreja Chudobu.

V piatok 17.11.2022 si prevzala ocenenie za 3. miesto vo vlastnej tvorbe prózy.